Szkoła Gotowania – konkurs


Ostatnimi czasy przygotowaliśmy dla was sporo konkursów, w których do wygrania było różnego rodzaju jedzenie. Dzisiaj mamy niespodziankę dla pasjonujących się nie tylko spożywaniem, ale także i gotowaniem oraz przygotowywaniem posiłków. Dzięki Szkole Gotowania będziecie mogli wygrać voucher o wartości 180 zł na dowolne warsztaty kulinarne.

300798_136085169830141_882707298_n

Co zrobić, aby zgarnąć voucher wartości 180 zł do wykorzystania na dowolne warsztaty mieszczące się w tej kwocie, do wykorzystania do 1 lutego 2015? Wystarczy polubić facebookowy fanpage Szkoły Gotowania, a w komentarzu na naszym fanpage’u (tutaj) dodać lub wysłać w mailu (wroclawskiejedzenie@wp.pl) zdjęcie wraz z opisem wykonanego przez siebie dania ulubionej kuchni świata.

Konkurs trwa do godziny 12.00 w piątek 5. września. Wśród osób, które wezmą udział w konkursie, wybierzemy najciekawsze zdjęcie i nagrodzimy autora voucherem do Szkoły Gotowania. Czasu macie niewiele, ale myślimy, że warto się spiąć i podesłać fajne zdjęcia. Każda osoba może przesłać tylko jedno zdjęcie.

Zapraszamy do udziału!

 

Szkoła Gotowania

ul. Krakowska 29 d, Wrocław

facebook.com/Szkola.Gotowania.Wroclaw

www.szkola-gotowania.com/wroclaw

 

Szkoła gotowania jest pierwszym, działającym od ponad dwóch lat, miejscem we Wrocławiu, w którym zarówno dorośli, jak i dzieci mogą doskonalić swoje umiejętności kulinarne, a jednocześnie dobrze się bawić zdobywając i rozwijając wiedzę o żywności oraz sposobach przygotowywania potraw. Szkoła Gotowania prowadzi kursy gotowania, zarówno od podstaw, ale i także dla bardziej zaawansowanych, chcących doskonalić swoje umiejętności. Przykładowa tematyka zajęć to m.in. techniki przygotowywania mięsa, kulinarna podróż dookoła świata czy kuchnia tematyczna. Dla dzieci przygotowano warsztaty o nazwie Akademia Młodych Kuchcików, podczas których uczestnicy przygotowują dania, jednocześnie bawiąc się smakami.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Comments

comments