Pizzeria Bunga, czyli dobry strzał z dowozem


Jeszcze niedawno narzekałem na jakość pizzy zamawianej przez telefon we Wrocławiu, ale moje ostatnie próby wypadły niezwykle okazale. Byłem zadowolony zarówno z pizzy od Ciao Pizza, jak i z Taorminy i Sorrento Ristorante. Ilość pizzy na telefon staram się ograniczać do minimum ze względu na lekki problem z utrzymaniem odpowiedniej wagi, ale czasami zwyczajnie mam ochotę na taką opcję lub po prostu nie mam wyjścia i muszę zamówić, ponieważ wyrwanie się z pracy na obiad jest niemożliwe. Odpaliłem aplikację PizzaPortal.pl, przeglądnąłem dostępne miejsca i zdecydowałem się tym razem na Pizzerię Bunga Bunga.

Minimalny koszt zamówienia to 20 zł, więc poza małą pizzą Madagaskar (13,50 zł), domawiam jeszcze duże trójkąty czosnkowe za 6,90 zł. Według aplikacji czas oczekiwania to 60 minut, w rzeczywistości dostawca zjawia się po niecałych 50.

bunga 1 bunga 5 bunga 10Przystawkę powinienem pominąć milczeniem, bo o ile jest spora, to kompletnie nieudana. Ziołowa, mało czosnkowa i potwornie sucha.

bunga 2 bunga 3 bunga 4 bunga 7 bunga 8Po otwarciu pudełka, do głowy wpadło mi od razu jedno skojarzenie – podobna pizza jak w Pizza Station. Jednak po pierwszy gryzie delikatnie zmieniłem zdanie. Pizza z Bunga jest lżejsza, z mniejszą ilością składników, co wcale nie oznacza, że jest ich mało. Bardzo ciekawe, pulchne, ale nie za grube ciasto, no i dodatki. Świetne dodatki, od dłuższego czasu moje ulubione na pizzy.

Mocno przypieczone, ostre salami idealnie współgrało z ostrym jalapeno. Sera na placku znalazło się sporo, ale dobrze wypieczone ciasto nie miało problemu z udźwignięciem całości.

Pizzeria Bunga wypadła bardzo pozytywnie, może poza trójkącikami czosnkowymi. Pizza jest smaczna, dotarła szybko, a dobre składniki powodują, że kolejne kawałki znikają z pudełka w bardzo szybkim tempie. Zapisuję to miejsce na wypadek kolejnego zamówienia pizzy z dowozem.

ranking4

Pizza Bunga

ul. Rydygiera 34

facebook.com/pizzabunga

www.pizzabunga.pl
Pizza Bunga Bunga Menu, Reviews, Photos, Location and Info - Zomato

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Comments

comments