Restaurant Week Wrocław – konkurs


Restaurant Week to formuła znana na świecie od lat. Doskonale sprawdza się w takich miastach jak Nowy Jork, Londyn, Kopenhaga czy Toronto. Od zeszłego roku także w Warszawie, gdzie pierwsza, pilotażowa edycja odniosła wielki sukces. Sukces, który przyczynił się do poszerzenia oferty na kolejne miasta w Polsce, w tym także Wrocław. Od 11 do 17 maja jedenaście wrocławskich restauracji będzie serwować specjalnie przygotowane na tę okazję trzy dania – przystawkę, danie główne i deser, a to wszystko w cenie 39 zł od osoby.

WROCŁAW RESTAURANT WEEK logoMożecie już rezerwować stoliki w każdej z restauracji przez stronę wroclaw.restaurantweek.pl, a należy zaznaczyć, że są to nie byle jakie miejsca, a więc: Butchery&Grill, CzaryMary, Di Cafe Deli, La Fee Verte, Restauracja Hotelu Monopol, OkWineBar, PURO Kitchen, Sukiennice 7, Szajnochy 11, Trattoria Pasta&Vino i Vertigo Jazz Club.

Przy okazji współpracy z organizatorami Restaurant Week, mamy dla naszych czytelników konkurs, w którym do wygrania są dwa podwójne zaproszenia do dowolnie wybranej restauracji biorącej udział w pierwszej wrocławskiej edycji RW.

Co należy zrobić, aby wziąć udział w konkursie? Wystarczy w komentarzu pod tym wpisem ułożyć krótką, maksymalnie na 150 wyrazów, rymowankę z użyciem hasła RESTAURANT WEEK.

Konkurs trwa do czwartku 7 maja, do godziny 20.00. Ogłoszenie wyników nastąpi kolejnego dnia. Każda osoba może zagłosować tylko jeden raz. Dwie najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone podwójnymi zaproszeniami na Restaurant Week.

EDIT – wyniki:

Dwie nagrody trafiają do:

Rafała za rymowankę:

Nad kartką siedzę, ołówek gryzę,
Wypisałem już papieru ryzę.
Wszystko to by zadać szyku
Na wrocławskim Restaurant Week’u
Bo nowych smaków próbowanie
To ulubione me zadanie.

Aleksandry za swój wierszyk:

Jak wiadomo- student biedny
Wszyscy myślą- niewybredny
Wszystko co mu dadzą, zje.
Lecz ja płaczę, mówię nie!
Coś pysznego chcę spróbować
Przy tym się nie wykosztować
I dlatego robię klik
I czekam na Restaurant Week <3

Do zwycięzców wysłaliśmy maile z informacjami o dalszym postępowaniu.

Gratulujemy i dziękujemy wszystkim za udział.

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Comments

comments