Pro Pizza – konkurs


Pro Pizza, pizzeria z ulicy Karola Miarki gościła już na naszych łamach przy okazji relacji Pawła. Po tak pozytywnej opinii zgłosił się do nas właściciel pizzerii, proponując organizację konkursu z nagrodami dla naszych czytelników. 

pro pizza

Co zrobić, aby wygrać jedną z pięciu pizz w rozmiarze 45 cm z menu Pro Pizzy? Wystarczy w komentarzu pod tym wpisem napisać swoje ulubione zestawienie smaków na pizzy, składające się z maksymalnie pięciu składników oraz polubić facebookowy fanpage Pro Pizzy. Istnieje możliwość, że po rozwiązaniu konkursu taka pizza na stałe trafi do menu Pro Pizzy. 

Spośród najciekawszych odpowiedzi wybierzemy pięć, których autorzy otrzymają bony na pizzę do wykorzystania w lokalu Pro Pizza na ulicy Karola Miarki 14.

Konkurs trwa do godziny 12.00, 9.02.2016, abyście mogli wykorzystać swoje nagrody jeszcze tego samego dnia, akurat w przypadające na ten termin Święto Pizzy.

Pro Pizza

Karola Miarki 14

facebook.com/pizzapro

 

EDIT

Osoby, które wygrały pizzę:

– Anka Bielat
– Michał Borkiewicz
– Maja Bury
– Ewelina Pawłowska
– Agnieszka  (autorka wierszyka “Pytacie o pięć do pizzy składników? Dość trudna sprawa, bo dobrych bez liku… Ale spróbuję, bo czemu nie, może bon na pizzę dziś trafi się…”
 
Zwycięzców prosimy o kontakt (wiadomość prywatna) na Facebooku Pro Pizzy.
Gratulacje!
Total 6 Votes
1

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Comments

comments