78 pomysłów na najlepsze prezenty bożonarodzeniowe


Total 11 Votes
3

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Nie wiem jak Wy, ale ja nie jestem mistrzem kupowania prezentów. Zazwyczaj błądzę w swoich poszukiwaniach, krążę, a na koniec wybieram jakiś banał. W dodatku nie znoszę tej bieganiny po marketach. Podejrzewam, że takich jak ja znajdzie się więcej, więc postanowiłem Wam nieco pomóc, zanim udacie się na przedświąteczne zakupy prezentowe, a że lepiej nie zostawiać tego na ostatnią chwilę, to na pewno wiecie najlepiej. Mam nadzieję, że czytając WPK mniej lub bardziej bliskie są Wam kulinaria, bo większość z 78 pozycji obraca się w tych klimatach. Dla każdego coś dobrego. Jedne propozycje są stricte kulinarne, inne nawiązują do szeroko pojętego jedzenia mniej lub bardziej, a kolejne po prostu mogą podpasować żonie, mężowi, matce czy bratu. Mam nadzieję, że poniższa lista się Wam przyda, a co ważne, wszystkie poniższe produkty możecie kupić bez konieczności wychodzenia z domu. Wystarczy kliknąć na zdjęcie.

KSIĄŻKI

Osobiście jestem uzależniony od kupowania i czytania książek kulinarnych, więc na dzień dobry nie mogłem Wam polecić nic innego, choć żeby była jasność, czytam także sporo innych rzeczy, w tym m.in. kryminały. Wśród poleconych przeze mnie dziewięciu książek nie ma ani jednej typowo przepisowej, bo takowych nie znoszę. Cenię sobie za to tytuły zawierające konkretną treść. I te takie są, więc jeśli macie w rodzinie kogoś zakręconego na punkcie jedzenia, gotowania i czytania, kupujcie śmiało.

ODZIEŻ

Tych kilka propozycji, to głównie ukłon w stronę osób lubujących się w noszeniu oryginalnych koszulek z przeróżnymi nadrukami.

DO KUCHNI

Na blogu o tematyce głównie kulinarnej nie mogło zabraknąć tego punktu. Kilka produktów z różnych kierunków, dla każdego coś dobrego – dla fanów kawy, dla miłośników pizzy, a także dla tych, którzy lubią posługiwać się w kuchni ostrym nożem.

ZDROWA ŻYWNOŚĆ

DLA NIEJ

Starałem się na tyle zróżnicować propozycje dla pań, aby każdy mężczyzna mógł znaleźć coś pasującego do charakteru i zainteresowań ukochanej kobiety.

TECHNOLOGIA

Trzy przedmioty, trzy bardzo ważne dla fanów jedzenia, zwłaszcza w restauracjach. Porządny aparat – wiadomo, powerbank – przyda się, kiedy bateria odmówi współpracy, z kolei Kindle zmieści w jednym momencie wszystkie zaległe książki.

DLA NIEGO

Faceci ogólnie nie należą do zbyt skomplikowanych w obsłudze, więc i prezenty nie muszą być specjalnie wymyślne. Ważne, żeby były praktyczne, użyteczne i zgodne z zainteresowaniami. Pośród tych propozycji przynajmniej kilka spełnia na pewno te wymagania.

NA SPORTOWO

Sport jest bardzo ważny w moim życiu, a rozglądając się po Wrocławiu, zdecydowanie da się zauważyć, że coraz więcej osób przekonuje się o magicznym wpływie ruchu na samopoczucie. Dlatego w tym dziale sporo propozycji, z których każda powinna się przydać.

Z JAJEM

DLA DZIECKA

Nasz Kazek uwielbia bawić się swoja mini kuchnią, dlatego z pełną świadomością polecam Wam taki zakup. To bardzo fajnie wprowadzenie malucha w świat gotowania.

Comments

comments