11.9 C
Wrocław
sobota, 30 września, 2023

Dobry Dietetyk – konkurs

Osobom śledzącym blog w miarę regularnie pewnie przewinęła się gdzieś na facebookowej tablicy informacja, że jakiś czas temu postanowiłem zrzucić w końcu zbędne kilogramy i rozpocząłem współpracę z dietetykiem, bo sam niestety nie potrafiłem podjąć decyzji o starcie diety. Nie minęło jeszcze zbyt wiele czasu, ale efekty są naprawdę zadowalające, a ja, pierwszy raz od dawna, zbliżam się do granicy, kiedy na wadze nie pojawi się 100 kg. Co ważne, nie podjąłem drastycznych kroków, a wraz z Panią dietetyk Agatą Matacz obraliśmy drogę, którą zamierzamy pokonać małymi krokami. Rzeczywiście, krok po kroku uczę się pewnych nawyków, zmieniam je, a przede wszystkim wprowadziłem do swojego odżywiania tak potrzebną regularność. No i najważniejsze – dieta nie wyklucza jedzenia poza domem, a więc nie zaburza mojej pracy nad blogiem.

Z racji tego, że podsyłacie mi sporo zapytań na temat współpracy z dietetykiem, kosztów, piszecie, że trochę się tego boicie, nie wiecie czy uda się Wam wejść w rytm, pilnować godzin, postanowiłem wyjść nieco naprzeciw i zaproponować mały konkurs, w którym do wygrania będzie pięć kart zniżkowych, dzięki którym koszt pierwszy dwóch wizyt oraz ułożenia planu dietetycznego zmniejszy się o 100 zł. Wydaje się to być fajną opcją, zwłaszcza dla osób, które boją się, że wizyta u dietetyka okaże się pieniędzmi wyrzuconymi w błoto. Normalnie, pierwsze dwie wizyty, podczas których przeprowadzany jest dokładny wywiad zdrowotno-żywieniowy, analiza składu ciała oraz ułożenie jadłospisu kosztują 280 zł. Wygrywając, macie szansę obniżyć ten koszt o stówkę. Mało tego, nawet jeśli nie wygracie, na hasło WPK będziecie mogli skorzystać ze zniżki na pierwszą wizytę w wysokości 40 zł.

dede

Co zrobić, aby wygrać jeden z pięciu bonów zniżkowych na wizytę w gabinecie u Agaty Matacz? Wystarczy w komentarzu pod tym wpisem króciutko opisać: jaka Twoja słabość decyduje o tym, że kilogramów przybywa i potrzebujesz konsultacji z dietetykiem? U mnie była to miłośc do słodyczy, która w pewnym momencie urosła do absurdalnych rozmiarów. Konkurs trwa do 23.59, 10 listopada, a zwycięzców wybierzemy spośród osób, które udzielą najbardziej oryginalnych odpowiedzi.

EDIT:

Nagrody główne trafiają do:

Alina

Kasia

Martina

Kasia

Rosiu

Powyżej wymienione osoby proszę o kontakt na wroclawskiejedzenie@wp.pl z maila, z którego zostały wysłane komentarze.

Kontakt do dietetyka:

Agata Matacz Dobry Dietetyk

Ziemowita 1/9

FB

telefon: 535 484 002

mail: a.matacz@dobrydietetyk.pl