fbpx
24.9 C
Wrocław
poniedziałek, 5 czerwca, 2023

Smaczny weekend na Psim Polu (6-7.05)

Majówka, majówka i po majówce, a zaraz po niej sezon plenerowych imprez rusza na dobre. Już 6 i 7 maja na ryneczku Psiego Pola odbędzie się foodtruckowy event Smaczny weekend na Psim Polu. Sprawdźmy co zjeść podczas tej imprezy.

Gdzie? Ryneczek Psiego Pola

Kiedy? 6-7. maja 2023

FB

Smaczny weekend na Psim Polu odbywa się cyklicznie, zazwyczaj dwa razy w roku. Majowa impreza będzie tegoroczną inauguracją streetfodowych atrakcji w tej części miasta. Do jedzenia przygrywać ma muzyka, a przy okazji pojawi się okazja do spróbowania kraftowych piw z browaru Moczybroda.

CO ZJEŚĆ NA PSIM POLU?

Tex-mexowe smaki pojawią się w Bang Food Truck i cieszy mnie to niezmiernie, ponieważ podobnej kuchni w okolicach północnego Wrocławia ze świecą szukać. Pozostając w klimatach amerykańskich, swoje burgery z solidną ilością wołowiny wysmaży Masny Burger. Kanapki z wołowiną to również specjalność auta Się je.

Aby osłodzić sobie weekend, na ryneczek Psiego Pola zawitają również trucki ze słodkościami. Złote paluchy churros to już właściwie klasyk podobnych imprez, a Fruittruck z owocami pokrytymi czekoladą pozwala na odrobinę oszukiwania samego siebie, że jemy coś zdrowego. Na dokładkę pozostają portugalskie babeczki pastel de nata do Nata Cafe, które przygotuje również inne słodkie przekąski.

Co z klasyki? Fryty od Fryciarni, a także zapieksy z auta Szama u Adama. Ekipę jedzeniową uzupełnia foodpornowa wersja corndogów od CornHub i noodle z Pad Thai. Coś jeszcze? Smażone Panzerotto z trucka o tej samej nazwie, a także również chrupiące Kurczaki po amerykańsku.

KONKURS

W związku z weekendową imprezą, mam dla Was niespodziankę, a dokładniej konkurs. Organizatorzy Smacznego weekendu na Psim Polu przekazali mi do dyspozycji 1o zaproszeń na jedzenie.

Co zrobić, aby wygrać jeden z tych bonów, umożliwiających zjedzenie w jednym z miejsc? Wystarczy w komentarzu pod tym postem na Facebooku wymienić nazwę wystawcy, u którego chcielibyście zjeść w weekend oraz napisać z kim będziecie na imprezie.

Konkurs trwa do godziny 8.00, w sobotę 6. maja.

Wpis powstał w ramach płatnej współpracy z Food&Event