Pastrami Summer będzie reprezentować Polskę w European streetfood awards w Monachium

0
1141

W weekend od 7 do 9 września w Monachium odbędą się finały konkursu European streetfood awards, w których Polskę reprezentować będzie posiadające lokal we Wrocławiu Pastrami Summer Barbeque.

European streetfood awards 2022

Pastrami Summer awansowało do europejskiego finału nagród najbardziej prestiżowego konkursu streetfoodowego jedzenia dzięki zwycięstwu w krajowych eliminacjach, które odbyły się pod koniec sierpnia w Krakowie. Dla ekipy pochodzącej z Leszna to już drugi taki sukces, po wygranej w 2020 roku. 

W monachijskim finale udział wezmą streetfoodowe zespoły z Norwegii, Walii, Włoch, Polski, Szkocji, Szwecji, Szwajcarii, Islandii, Bułgarii, Danii, Wielkiej Brytanii, Cypru, Łotwy, Finlandii oraz gospodarze Niemcy. Każdy z nich przygotuje swoje dwie popisowe potrawy, oceniane przez jurorów. 

Z jakimi nadziejami do Monachium wybierają się przedstawiciele Pastrami Summer? – Jedziemy wygrać, mówi Dawid Józefowiak, właściciel i pomysłodawca całego brandu. W Monachium wezmą udział w dwóch mistrzowskich konkurencjach – na najlepszą kanapkę oraz przystawkę. Z tej okazji przygotowali dania, dzięki którym zwyciężyli w Krakowie – kanapkę z pastrami oraz pieczonego w soli ziemniaka z żeberkiem. 

 

Total 2 Votes
0

Napisz w jaki sposób możemy poprawić ten wpis

+ = Verify Human or Spambot ?

Komentarze

komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj