fbpx
14 C
Wrocław
wtorek, 26 września, 2023

Yatta Ramen otwiera lokal we Wrocławiu

Znany do tej pory głównie z Warszawy ramen bar Yatta Ramen ma otworzyć swój lokal we Wrocławiu w miejscu, gdzie wcześniej działała restauracja Yemse2.

Jak poinformował w wywiadzie dla portalu Horecatrends właściciel sieci Yatta Ramen – Marcin Wojtasik, kolejne nowe restauracje spod brandu Yatta mają otworzyć się w Gdyni i we Wrocławiu.

Otwieramy też Yatta Ramen we Wrocławiu u naszego przyjaciela Yemsetu. Działamy w rodzinnej formule. I w Gdyni, i we Wrocławiu robiliśmy wcześniej ramen days – powiedział Wojtasik

Niedawno informowałem o zawieszeniu działalności Yemse2, ale nie trzeba było długo czekać na nowe wieści związane z lokalem przy ulicy Życzliwej. Niebawem wystartuje tam właśnie Yatta Ramen, a więc ramen bar uznawany za jeden z najlepszych w całym kraju. Yatta Ramen to obecnie cztery lokale w samej Warszawie, w tym jeden z wyłącznie wegańskimi opcjami, a także Yatta Ramen BBQ w Katowicach oraz firma zajmująca sie produkcją makaronu do wszystkich restauracji oraz sprzedająca na zewnątrz Ramensky Noodle Corporation. Kolejne otwarcia będą miały miejsce właśnie w stolicy, Gdyni i Wrocławiu. To kolejne planowane otwarcie ramenowni z innego miasta w stolicy Dolnego Śląska. Wcześniej informację o swoim otwarciu we Wrocławiu przekazało łódzkie ato.ramen.