14 C
Wrocław
wtorek, 26 września, 2023

Kocham Bąble – wygraj wejściówki na Festiwal win i szampanów

Już w weekend 22-23 lipca w przestrzeni pomiędzy mostami – Uniwersyteckim i Pomorskim, odbędzie się pierwszy we Wrocławiu Festiwal Szampanów i Win Musujących – Kocham Bąble. To niezwykła impreza dla wszystkich miłośników Cavy, Prosecco, Sekta, Franciacorty oraz Szampana, podczas której goście będą mieli okazję spędzić czas z kieliszkiem bąbli w ręku, w towarzystwie muzyki na żywo w tle, a także skosztować jednej z sześciu specjalnie przygotowanych na tę okazję kolacji w restauracjach OK Wine Bar, Food Art Gallery i Przystań.

7 2

Kocham Bąble to jedyne tego typu wydarzenie w całej Europie, w całości dedykowane winom musującym. Festiwal stworzony dla miłośników wina musującego przez pasjonatów bąbli. W trakcie dwudniowego festiwalu zaplanowane zostały m.in. wspomniane już kolacje, szkolenia, mistrzostwa sommelierów, a do dyspozycji gości udostępnione zostaną jachty motorowe.

W trakcie festiwalu swoje wina i szampany wystąwią m.in od Ruinart, Dom Perignon, Krug, Veuve Clicquot, Taittinger, Mumm, Gancia, Moet, Gazelo Wines.

Bilety na wydarzenie kosztują, w zależności od ilości dostępnych napojów i wydarzeń towarzyszących, od 150 do 600 zł, a możecie je nabyć bezpośrednio poprzez stronę festiwalu kochambable.pl

No i najważniejsze na koniec – organizatorzy festiwalu przekazali mi trzy pojedyncze wejściówki na festiwal dla czytelników, każda z nich o wartości 150 zł, które upoważniają do skosztowania 12 sztuk „bąbli” w ciągu dwóch dni trwania festiwalu, a także pozwalają uczestniczyć w szkoleniach i seminariach tematycznych podczas imprezy.

5

Co należy zrobić, aby wygrać jedną z tych wejściówek? Sprawa jest prosta, choć wymaga nieco inwencji. Wystarczy w komentarzu pod tym wpisem napisać  – w jakich okolicznościach najbardziej lubicie spędzać czas z kieliszkiem czegoś z bąblami?

Konkurs trwa do środy 13 lipca, do godziny 23,59. Autorzy trzech najciekawszych, najbardziej oryginalnych odpowiedzi, otrzymają wejściówki na Festiwal Szampanów i Win Musujących – Kocham Bąble.

Powodzenia!