fbpx
24 C
Wrocław
poniedziałek, 5 czerwca, 2023

Nocny Targ Tęczowa rozpoczyna sezon 2023 od hucznej Majówki

Już 28. kwietnia startuje kolejny sezon jednego z najbardziej popularnych imprezowych spotów we Wrocławiu. Nocny Targ Tęczowa właśnie w Majówkę odpala na dobre imprezę, która potrwa regularnie przez cały sezon letni aż do września.

Gdzie? Tęczowa 65

FB

CZYM JEST NOCNY TARG TĘCZOWA?

Nocny Targ Tęczowa to otwarte w 2019 roku terenie  Społem przy ul. Tęczowej wydarzenie łączące w sobie muzykę, jedzenie oraz inne rozrywkowe eventy. W weekendy odbywają się tu całonocne imprezy z muzyką na żywo, DJ-ami, występami standuperów czy pokazy kina plenerowego. W sezonie od maja do czwartku Nocny targ odbywa się od czwartku do niedzieli.

JEDZENIE

W tym roku na Nocnym targu ustawi się początkowo sześć gastro miejscówek spod znaku znanych we Wrocławiu brandów. Kto będzie karmił od samego początku? Ze swoimi wędzonymi mięsami zjawi się ekipa U Wędzonych, kebsa przygotuje KEBZ, a za wege smakołyki z jordańskim sznytem Talerzyki, które codziennie spotkać możecie pod nasypem na Bogusławskiego. Pizzę wypiekać będzie Pizzeria Bube, japońskie smaczki przygotuje Yamamoto Matcha Cafe, a Tak-os. wysmaży konkretne meksykańskie taco.

MAJÓWKA NA NOCNYM TARGU

Strefa muzyki i relaksu, kino letnie i beztroskie lenistwo na wygodnych leżakach – w taki sposób ma wyglądać rozpoczynająca się 28. kwietnia na Nocnym Targu Majówka.

Dla wielbicieli dobrego brzmienia organizatorzy przygotowali dwie sceny podczas premierowego Blossom Fest: dzienną w ogrodzie i nocną w klimatycznych wnętrzach hali przy ulicy Tęczowej 65.

Podczas Blossom Fest zagrają między innymi polski duet producentów muzycznych Flirtini, muzyk The Dumplings Kuba Karaś, serwujący leniwe beaty, świetnie dobrane sample i nastrojowy retro szyk Skarby, a także DJ i producent muzyczny związany z brzmieniami w stylu Deep House, Progressive i Tribal, Rafa’EL.

INNE ATRAKCJE NA TĘCZOWEJ

Nie samą muzyką jednak człowiek żyje. Gości Nocnego Targu Tęczowa podczas Majówki czekać będzie szereg atrakcji. Pojawi się barber, outdorowe studio tatuażu, kino pod chmurką, gry planszowe, wymiana ubrań, serwis rowerowy oraz Lazy Sunday Piknik.

W niedzielę już od godz. 15.00 będzie można skusić się na pyszne lemoniady, piwo kraftowe i przekąski, a najmłodszych uczestników będzie czekał kącik zabaw w ogrodzie.

CO PO MAJÓWCE?

Po hucznym otwarciu majówki Nocny Targ Tęczowa od razu rusza z kolejnymi cyklicznymi atrakcjami. W sezonie 2023 możecie spodziewać się: Pub Quizu, cotygodniowego „kina letniego pod chmurką”, warsztatów oraz relaksu podczas Lazy Sunday Piknik, a przede wszystkim świetnej muzyki i ulubionego silent disco wielu gości.

Dla poszukujących ciekawej lektury lub spragnionych odświeżenia własnej garderoby organizatorzy przygotowują cykliczne akcje wymiany ubrań, książek i targi rękodzieła. Miłośnicy jednośladów skorzystają z pomocy serwisu rowerowego, a właściciele czworonogów będą mogli sprawić swoim pupilom prezent na targach dla piesków.

Godziny otwarcia – Majówka:

piątek – sobota: 17.00 – 04.00

niedziela – 15.00 – 04.00

poniedziałek 17.00 – 00.00

wtorek 17.00 – 04.00

W dalszej części sezonu od czwartku do niedzieli:

czwartek 17.00 -00.00

piątek 17.00 – 04.00

sobota 17.04 – 04.00

niedziela 15.00 – 00.00

* w czerwcu również w środy od 17.00