20.4 C
Wrocław
piątek, 29 września, 2023

Pasibus – konkurs

Konkursowy sezon na naszym blogu w pełni. Tym razem mamy dla was zaproszenie dla dwóch osób na burgery do Pasibusa, czyli miejsca, którego fanom burgerów specjalnie przedstawiać nie trzeba. Zresztą zerknijcie sami na naszą recenzję: PASIBUS

konkurs na wlasnego buksa

Co zrobić, aby wygrać zaproszenie na burgera dla dwóch osób? Wystarczy polubić facebookowy fanpage  Pasibusa oraz w komentarzu na naszym facebookowym fanpage’u (tutaj) wpisać lub wysłać w mailu (wroclawskiejedzenie@wp.pl) opis swojego wymarzonego burgera. Aby wszystko miało ręce i nogi, prosimy o korzystanie z takiego szablonu:

[NAZWA BURGERA] – 100% wołowiny, składnik 1, składnik 2… , czyli np. Włoski Pastuch – 100% wołowiny, rucola, sos pomidorowy, parmezan, boczek 

Konkurs trwa do godziny 23.59 w piątek 1. sierpnia. Wśród osób, które poprawnie odpowiedzą na pytanie, wylosujemy podwójne zaproszenie na burgera do Pasibusa.

Zwycięzcę wyłoni komisja w skład której wchodzą właściciele Pasibusa. Zwycięski burger na 2-3 dni zagości w menu Pasibusa, a jeśli się sprawdzi, wejdzie do niego na stałe.

Zapraszamy do udziału!