Wyobrażacie sobie życie bez internetu? Co tam życie, czy wyobrażacie sobie dzień bez internetu? Z obecnej perspektywy spokojnie mogę odpowiedzieć na te pytania – NIE. Już nie tylko życie blogowe – pisanie tekstów, social media, toczy się w internecie. W sieci prowadzę firmę, obsługuję konto, robię zakupy i tysiące innych, mniej lub bardziej ważnych rzeczy. I można się z tego śmiać czy nie, zastanawiać po co siódmy raz przewijam tą cholerną tablicę na FB, ale ciężko tu mówić o uzależnieniu, o którym jeszcze jakiś czas temu myślałem. Taka jest nasza rzeczywistość, zwłaszcza osób działających bezpośrednio w sieci. Oczywiście bez przegięć. Dlatego też tak bardzo ważna jest dla mnie jakość dostarczanego internetu.
Dotychczas korzystałem z usług największej sieci kablowej w kraju i ogólnie nie mogłem mieć żadnych zastrzeżeń co do szybkości łączą. Problem pojawiał się, kiedy w najważniejszych momentach – podczas szukania informacji lub co gorsza, w trakcie wrzucania wpisu na blog, mój internet po prostu postanawiał się, ni z tego, ni z owego, odłączyć
Zniechęcony kilkoma takimi sytuacjami, zdarzającymi się dzień po dniu, z wielką chęcią przystałem na propozycję wrocławskiej firmy MOICO, aby zostać jednym z czterech testerów ich łącza KISS (100 mb/s). Przez kolejne dwa miesiące będę miał do dyspozycji symetryczny internet światłowodowy od MOICO, a co jakiś czas przedstawię Wam jego plusy i minusy. Razem ze mną w rolę testerów wcielą się: znany zapewne wszystkim miłośnikom gier – Remigiusz Maciaszek, czyli Rock Alone, Kasia Janik z Tak dużo genialnej muzyki oraz pozytywnie zakręcony na punkcie kina Bartek Czartoryski, prowadzący blog Kill All Movies.
Nasza czwórka to jedno, bo do testów przystąpić mogą też użytkownicy sieci MOICO. Dodatkowo każdy nowy klient może przetestować internet Moico we wrześniu i październiku za darmo.
Aby wziąć udział w akcji i wygrać nagrody należy stworzyć recenzję testowanego łącza MOICO
w dowolnej formie (tekst, film, piosenka, rysunek etc) i zamieścić w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku z #TestyMoico. Co tydzień jedna osoba wygra rok internetu MOICO za darmo (przez cały okres trwania akcji to szansa na wygranie 8 lat darmowego internetu), a na koniec października najbardziej kreatywna recenzja zgarnie nagrodę główną: PlayStation Neo 4 z zestawem do wirtualnej rzeczywistości.
Wydaje mi się, że warto wziąć udział w zabawie, spróbować swoich sił w recenzowaniu, a potem cieszyć się szybkim łączem bez konieczności płacenia. Pierwsze wrażenia z moich testów już niebawem na blogu. Aha, nie zapomnijcie czasami wstać od kompa i trochę się poruszać, choćby wyskoczyć na rower lub pograć w kosza. Żeby nie uzależnić się od internetu.
Artykuł sponsorowany? Nie idź tą drogą.
Tak, i nie mam z tym problemu. Nie reklamuję konkretnej restauracji.
Fajna akcja.
działa Ci moico na Zakrzowie??
bo sprawdzam dostępność usługi na Okulickiego i podobno nie dostarczają tam neta :/
Na Zatorskiej jest. Pogadaj z nimi, jest możliwe, że podciągną.