16.9 C
Wrocław
wtorek, 18 czerwca, 2024

Skąd zamawiasz jedzenie na dowóz – konkurs

Gałąź sceny gastronomicznej dotycząca jedzenia na dowóz rozwija się z każdym rokiem coraz bardziej, a trend wydaje się raczej nie zatrzymywać. W samym Wrocławiu funkcjonuje kilka firm pośredniczących w dowożeniu potraw z restauracji, a cały biznes obejmuje na spokojnie ponad setkę różnych miejsc, z których wrocławianie codziennie otrzymują śniadania, obiady i kolacje, dostarczane przez kurierów. Podczas moich działań z Wooopit przetestowałem do tej pory kilkanaście różnych miejsc. Wnioski są bardzo zróżnicowane, podobnie jak różny jest poziom poszczególnych miejsc. Mogę wymienić przynajmniej kilka ciekawych restauracji, z których jedzenie w dowozie nie traci na jakości w porównaniu do tego na miejscu w lokalu. 

Moje spostrzeżenia pokrywają się w dużej mierze z tym, co można zaobserwować w rzeczywistości. Niektóre restauracje faktycznie cieszą się większą popularnością wśród zamawiających, a to głównie ze względu na dostarczanie jedzenia odpowiedniej jakości. Na styczeń przygotowuję większy tekst na temat ogólnej jakości dań przygotowywanych na dowóz. Natomiast dzisiaj razem z Wooopit mam dla Was mały konkurs, w którym możecie wygrać trzy bony o wartości 50 zł na jedzenie zamawiane przez portal.

Co zrobić, aby wygrać jeden z trzech bonów na jedzenie zamawiane przez Wooopit? Wystarczy w komentarzu pod tym wpisem na Facebooku wymienić nazwę restauracji, z której najchętniej zamawiasz jedzenie z dowozem i krótko napisać dlaczego właśnie z niej.

Spośród najciekawszych odpowiedzi wybiorę trzy, których autorzy otrzymają podwójne bony do wykorzystania podczas w Wooopit.

Konkurs trwa do godziny 12.30, w czwartek 22.12.2017.

Regulamin konkursu:

* konkurs trwa od godziny 9:30 20.12.2017 do 22.12.2017 włącznie
* organizatorem konkursu jest firma Kooorier Sp. z o.o., ul. Świętego Mikołaja 58, 50-127 Wrocław we współpracy z blogiem Wrocławskie Podróże Kulinarne.
* w konkursie mogą brać udział tylko osoby, które ukończyły 18 lat
* zadanie konkursowe będzie wykonywane na poprzez wpis na blogu
* uczestnicy konkursu pod postem informującym o konkursie, będą udzielać odpowiedzi na zadane pytanie
* nagrody – kupony zniżkowe o wartości 50 zł otrzymają trzy osoby z najciekawszymi odpowiedziami
* wyniki konkursu będą podane w poście na profilu firmowym Wooopit i Wrocławskie Podróże Kulinarne na Facebooku
* wybrani zwycięzcy otrzymają nagrody zgodne z opisanymi w poście na profilu firmowym Wooopit i Wrocławskie Podróże Kulinarne we wpisie na stronie wroclawskiejedzenie.pl
* zwycięzcy będą zgłaszać się w wiadomościach prywatnych po nagrody
* kupony rabatowe będą możliwe do wykorzystania w terminie 7 dni, od dnia w którym zostaną one przesłane do zwycięzców
* reklamacje odnośnie promocji mogą być zgłaszane za pośrednictwem strony Wooopit na Facebooku w wiadomości prywatnej, w terminie 14 dni, od dnia zakończenia każdego zadania promocyjnego
* działania promocyjne nie są w żaden sposób sponsorowane, popierane, przeprowadzane przez podmioty zarządzające lub będące właścicielami portalu Facebook
* uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych uczestnika w celu realizacji Konkursu i w zakresie wskazanym w niniejszym Regulaminie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101 poz. 926).
* administratorem danych osobowych jest organizator konkursu
* organizator zastrzega sobie prawo zmiany Regulaminu, jeżeli nie wpłynie to na prawa nabyte przez Uczestników biorących udział w konkursach i zadaniach.
* dane gromadzone podczas realizacji Konkursu będą wykorzystywane jedynie przez administratora danych. Nie będą udostępniane żadnej innej organizacji, osobom fizycznym lub innym podmiotom trzecim bez zgody uczestnika.
Total 5 Votes
4

Napisz w jaki sposób możemy poprawić ten wpis

+ = Verify Human or Spambot ?

Komentarze

komentarze

Podobne artykuły

4 KOMENTARZE

      • Pha tha Thaj-przede wszystkim za świeżość składników i możliwość zmiany dania zgodnie że swoimi preferencjami chociażby co do stopnia ostrości. Mam kilka ulubionych pozycji natomiast wiem,że cokolwiek od nich zamówię, będzie dobrze.
        I zawsze są przed czasem planowanym;)

  1. Szkoda, że dla mnie wooopit skończył się niemal tak szybko jak się zaczął 🙁
    Brak Woo thai i dowóz od 39pln przekreślił mnie jako klienta indywidualnego, a do pracy zamawiamy bezpośrednio w restauracji, więc też nie potrzebujemy ich jako pośrednika.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Polub nas na

103,169FaniLubię
42,400ObserwującyObserwuj
100ObserwującyObserwuj
100ObserwującyObserwuj
1,420SubskrybującySubskrybuj
Agencja Wrocławska

Ostatnie artykuły