Jedzenie na dowóz, czyli gdzie warto zamawiać


Zamawianie jedzenia z dowozem we Wrocławiu zazwyczaj sprawia więcej kłopotów, niż faktycznie ułatwia życie. W komentarzach bardzo często pytacie skąd warto zamawiać, czy warto zamawiać i najważniejsze – co, jeśli nie pizza. W końcu to właśnie pizza jest symbolem rodzącej się u nas już dawno temu mody na zamawianie jedzenia przez telefon. Czas jednak nie stoi w miejscu, telefon wydaje się już przeżytkiem, a jedzenie zamawia się naturalnie w internecie. 

Pisałem już wcześniej, że ruszamy z nowym projektem. We współpracy z PizzaPortal.pl przez najbliższych 12 miesięcy postaramy się poszukać najlepszych miejscówek oferujących jedzenie na dowóz we Wrocławiu. Sprawa jest prosta – każdego miesiąca na blogu pojawią się dwie, trzy, może nawet cztery relacje jedzenia na dowóz. Czyli dokładnie jak do tej pory, bo w każdym miesiącu zdarzało nam się zdać przynajmniej dwie podobne relacje. Chcielibyśmy potwierdzić jakość pewnych miejsc, inne odkryć, a te, które nie dają rady, zmusić do poprawy. 

pizzamob4

Co ważne – pizza ma występować w tych relacjach najrzadziej. Będziemy próbować sushi, kuchni włoskiej, polskiej, ale i trochę fastfoodów. Niewykluczone, że po jakimś czasie powstaną rankingi najlepszych miejsc. 

logo_pp_white

W dużej mierze liczymy także na Was, naszych czytelników. Liczymy, że polecicie nam warte zauważenia miejsca dowożące jedzenie, ale i polecicie nowe, niedostępne do tej pory w portalu PizzaPortal.plW trakcie trwania naszej współpracy na blogu pojawią się także na pewno konkursy z bonami do wygrania oraz możliwość otrzymania zniżek na jedzenie. 

Akcja Jedzenie na dowóz nie ogranicza się jedynie do Wrocławia. Wręcz przeciwnie, podobnego zadania jak my podjęli się także inni blogerzy w największych miastach w Polsce, m.in. w Poznaniu, Warszawie i Krakowie. To kolejne ciekawe doświadczenie na naszej kulinarnej drodze, nie ukrywamy, że jedno z najcięższych. Bo i temat jedzenia na dowóz do najłatwiejszych nie należy. Zrobimy jednak wszystko, aby przyczynić się do poprawy jakości dowożonych potraw. 

Niebawem pierwsze relacje na blogu. W komentarzach wpisujcie miejsca, z których chcielibyście przeczytać relacje na początek.

 

 

Total 2 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Comments

comments